TAEKWON-DO VERSENYZŐK

Kosztyu György IV. dan

felnőtt versenyző, magyar válogatott edzője

eredményei:

2020 Magyar Bajnokság ezüst (csapat formagyakorlat)

2019 Sasok Kupa arany (csapat formagyakorlat)

2019 Sasok Kupa bronz (csapat erőtörés)

Kosztyu Veronika III. dan

felnőtt versenyző, magyar válogatott kerettag

eredményei:

2020 Magyar Bajnokság ezüst (erőtörés, küzdelem)

Veszprémi TKD SE versenyzőjeként:

2019 VILÁGBAJNOK (csapat erőtörés)

2019 Magyar Bajnok (küzdelem)

2019 Magyar Bajnokság bronz (formagyakorlat)

2019 Sasok Kupa arany (erőtörés, küzdelem)

2019 Sasok Kupa bronz (formagyakorlat)

2019 Spirit Open ezüst (erőtörés)

2019 Spirit Open bronz (formagyakorlat és küzdelem)

2018 EURÓPABAJNOK (csapat erőtörés)

2018 Magyar Bajnok (küzdelem)

2018 Magyar Bajnokság ezüst (erőtörés)

2018 Sasok Kupa bronz (erőtörés)

2017 Sasok Kupa ezüst (erőtörés)

2017 Spirit Open bronz (erőtörés)

2016 VILÁGKUPA ezüst (formagyakorlat)

2016 VILÁGKUPA bronz (erőtörés)

2016 Magyar Bajnokság bronz (erőtörés)

2016 Spirit Open bronz (formagyakorlat)

2015 Sasok Kupa ezüst (erőtörés)

2014 EURÓPABAJNOK (erőtörés)

2013 EURÓPABAJNOKSÁG ezüst (erőtörés)

2013 Magyar Bajnok (formagyakorlat, küzdelem, erőtörés)

2012 Sasok Kupa bronz (erőtörés)

2011 Magyar Bajnokság ezüst (formagyakorlat)

2011 Magyar Bajnokság bronz (küzdelem)

2011 Sasok Kupa arany (formagyakorlat)

2010 Sasok Kupa arany (formagyakorlat)

2010 Sasok Kupa bronz (küzdelem)

Szabó Nimród   I. dan

ifjúsági versenyző, magyar válogatott kerettag

eredményei:

2020 Magyar Bajnokság ezüst (formagyakorlat)

2020 Magyar Bajnokság bronz (küzdelem)

2019 VILÁGBAJNOKSÁG 9.hely

2019 Sasok Kupa arany (formagyakorlat)

2019 Nemzetek Kupája ezüst (formagyakorlat, küzdelem)

2019 Magyar Bajnokság bronz (küzdelem)

2018 Magyar Bajnok (-50kg)             

2018 Magyar Bajnokság ezüst (formagyakorlat)

2018 Sasok Kupa ezüst (formagyakorlat)

2018 Sasok Kupa bronz (küzdelem)   

2018 Nemzetek Kupája arany (küzdelem)

2018 Nemzetek Kupája bronz (formagyakorlat)     

Bressel Botond   I. dan

ifjúsági versenyző

eredményei:

2020 Magyar Bajnokság ezüst (formagyakorlat, küzdelem)

2017 Magyar Bajnok (formagyakorlat)

2017 Sasok Kupa ezüst (küzdelem)

2017 Nemzetek Kupája arany (formagyakorlat)

2016 Nemzetek Kupája arany (küzdelem)

2016 Spirit Open arany (formagyakorlat)

2016 Diákolimpia bronz (küzdelem)

2015 Sasok Kupa arany (formagyakorlat)

Somogyi Boldizsár   2. gup

ifjúsági versenyző

eredményei:

2020 Magyar Bajnok (+60kg)

2019 Magyar Bajnok (+60kg)

2019 Magyar Bajnokság bronz (formagyakorlat)

2019 Nemzetek Kupája bronz (formagyakorlat és küzdelem)

2019 Spirit Open arany (erőtörés és küzdelem)

2019 Spirit Open bronz (formagyakorlat)

2018 Nemzetek Kupája arany (küzdelem)

2018 Diákolimpia ezüst (küzdelem)

2018 Spirit Open bronz (küzdelem)

2017 Choi Cup arany (erőtörés és küzdelem)

2017 Sasok Kupa ezüst (küzdelem)

2017 Spirit Open bronz (küzdelem)

2016 Nemzetek Kupája arany (küzdelem)

2016 Nemzetek Kupája ezüst (formagyakorlat)

2016 Magyar Bajnok (formagyakorlat)

2015 Magyar Bajnokság ezüst (küzdelem)

2015 Sasok Kupa ezüst (formagyakorlat)

2015 Nemzetek Kupája ezüst (küzdelem)

Szabó Noah   2. gup

ifjúsági versenyző

eredményei:

2020 Magyar Bajnok (-54kg)

2019 Magyar Bajnok (-48kg)

2019 Sasok Kupa bronz (küzdelem)

2019 Nemzetek Kupája arany (küzdelem)

2019 Spirit Open bronz (küzdelem)

2018 Diákolimpia arany (formagyakorlat)

2018 Diákolimpia bronz (küzdelem)

2018 Magyar Bajnokság ezüst (küzdelem)

2018 Sasok Kupa arany (küzdelem

2018 Sasok Kupa bronz (formagyakorlat)

2018 Nemzetek Kupája arany (küzdelem)

Szász Tibor   3. gup

felnőtt sportoló


ifj. Babicz Mihály 3. gup

ifjúsági versenyző

eredményei:

2020 Magyar Bajnokság ezüst (küzdelem)

2019 Nemzetek Kupája ezüst (küzdelem)

2018 Nemzetek Kupája bronz (küzdelem)

2017 Sasok Kupa ezüst (formagyakorlat)

2016 Magyar Bajnokság ezüst (küzdelem)

2016 Diákolimpia bronz (küzdelem)

2015 Magyar Bajnok (formagyakorlat)

2015 Magyar Bajnokság bronz (küzdelem)

2015 Nemzetek Kupája arany (formagyakorlat)

2015 Nemzetek Kupája ezüst (küzdelem)

Czvizler Olivér 4. gup

ifjúsági versenyző

eredményei:

2019 Magyar Bajnokság bronz (formagyakorlat)

Kiss Attila 4. gup

serdülő versenyző

eredményei:

2020 Magyar Bajnok (-60kg)

2019 Sasok Kupa aranyérem (-60kg)

2019 Magyar Bajnokság bronz (küzdelem)

2019 Nemzetek Kupája bronz (küzdelem)

2018 Magyar Bajnokság ezüst (formagyakorlat)

2018 Sasok Kupa ezüst (küzdelem)

2018 Nemzetek Kupája bronz (küzdelem)

2017 Sasok Kupa bronz (küzdelem)

2017 Choi Cup ezüst (küzdelem)

Kiss Levente Botond 4. gup

serdülő versenyző

eredményei:

2020 Magyar Bajnokság bronz (formagyakorlat)

2019 Magyar Bajnokság bronz (küzdelem)

2019 Sasok Kupa bronz (küzdelem)

2019 Nemzetek Kupája bronz (küzdelem)

2018 Magyar Bajnok (formagyakorlat)

2018 Magyar Bajnokság bronz (küzdelem)

2018 Nemzetek Kupája bronz (formagyakorlat)

2018 Spirit Open bronz (formagyakorlat, küzdelem)

2017 Nemzetek Kupája arany (formagyakorlat)

2017 Magyar Bajnokság bronz (küzdelem)

2017 Sasok Kupa arany (formagyakorlat)

2017 Choi Cup bronz (formagyakorlat)

2017 Spirit Open ezüst (küzdelem)

Szabó Leilani 4. gup

serdülő versenyző

eredményei:

2019 Magyar Bajnok (formagyakorlat, küzdelem)

2019 Sasok Kupa bronz (küzdelem)

2019 Nemzetek Kupája arany (formagyakorlat, küzdelem)

2019 Spirit Open ezüst (küzdelem)

2019 Spirit Open bronz (formagyakorlat)

2019 Barátság Kupa arany (küzdelem)

2018 Sasok Kupa bronz (formagyakorlat)

2018 Nemzetek Kupája ezüst (küzdelem)

2018 Nemzetek Kupája bronz (formagyakorlat)

2018 Diákolimpia arany (formagyakorlat,, küzdelem)

Domonics Mihály 5. gup

felnőtt versenyző

eredményei:

2019 Sasok Kupa bronz (csapat erőtörés)


Simon Bence 5. gup

ifjúsági versenyző

eredményei:

2019 Magyar Bajnok (-50kg)

2019 Sasok Kupa bronz (formagyakorlat)

2019 Nemzetek Kupája ezüst (formagyakorlat és küzdelem)

2018 Diákolimpia bronz (formagyakorlat és küzdelem)

2018 Sasok Kupa ezüst (formagyakorlat)

2018 Nemzetek Kupája ezüst (formagyakorlat)

Kiss Tímea 5. gup

ifjúsági versenyző

eredményei:

2020 Magyar Bajnokság bronz (formagyakorlat)

2019 Nemzetek Kupája arany (küzdelem)

2019 Magyar Bajnokság ezüst (küzdelem)

2019 Sasok Kupa bronz (küzdelem)

2019 Spirit Open bronz (küzdelem)

2019 Barátság Kupa ezüst (küzdelem)

2018 Sasok Kupa arany (formagyakorlat)

2018 Sasok Kupa bronz (küzdelem)

2018 Spirit Open bronz (küzdelem)

2018 Diákolimpia bronz (küzdelem)

2018 Magyar bajnokság ezüst (formagyakorlat)

2018 Magyar Bajnokság bronz (küzdelem)

csapatszámok: 2020: 1 ezüst, 2 bronz

           2019: 1 ezüst

Nagy Lili 5. gup

serdülő versenyző

eredményei:

2020 Magyar Bajnokság bronz (küzdelem)

2019 Nemzetek Kupája ezüst (küzdelem)

2017 Sasok Kupa bronz (formagyakorlat)

2017 Choi Cup bronz (küzdelem)

2017 Nemzetek Kupája ezüst (küzdelem)

Simon Barna 5. gup

serdülő versenyző

eredményei:

2019 Nemzetek Kupája bronz (küzdelem)

2018 Nemzetek Kupája ezüst (küzdelem)

Bagó Petra 5. gup

serdülő versenyző

eredményei:

2019 Magyar Bajnokság bronz (küzdelem)

2019 Nemzetek Kupája bronz (küzdelem)

2018 Magyar Bajnokság ezüst (küzdelem)

2018 Sasok Kupa ezüst (küzdelem)

2018 Nemzetek Kupája ezüst (küzdelem)

2017 Sasok Kupa ezüst (formagyakorlat)

2017 Choi Cup ezüst (küzdelem)

2017 Choi Cup bronz (formagyakorlat)

2017 Nemzetek Kupája bronz (küzdelem)

2017 Nemzetek Kupája ezüst (formagyakorlat)

2017 Spirit Open bronz (küzdelem)

Babicz Bence 5. gup

serdülő versenyző

eredményei:

2019 Nemzetek Kupája ezüst (küzdelem)

2019 Nemzetek Kupája bronz (formagyakorlat)

2018 Nemzetek Kupája ezüst (formagyakorlat, küzdelem)

2017 Sasok Kupa bronz (formagyakorlat)

2017 Nemzetek Kupája bronz (formagyakorlat)

Kránicz Gábor 6. gup

felnőtt sportoló


Petheő Réka 6. gup

felnőtt versenyző

eredményei:

2019 Magyar Bajnokság ezüst (formagyakorlat)

Hódosi Borka 6. gup

ifjúsági versenyző

eredményei:

2019 Sasok Kupa arany (formagyakorlat)

2019 Nemzetek Kupája arany (formagyakorlat)     

2019 Magyar Bajnokság bronz (formagyakorlat és küzdelem)

2018 Diákolimpia arany (formagyakorlat), bronz (küzdelem)

2018 Nemzetek Kupája bronz (formagyakorlat)

Vajda Máté 6. gup

ifjúsági versenyző

eredményei:

2019 Sasok Kupa ezüst (formagyakorlat)

2019 Sasok Kupa bronz (spec.törés, küzdelem)

2019 Magyar Bajnokság bronz (formagyakorlat)

2019 Nemzetek Kupája ezüst (küzdelem)

2018 Diákolimpia bronz (formagyakorlat)

2018 Sasok Kupa arany (formagyakorlat)

csapatszámok: 2019: 3 ezüst, 3 bronz

Kiss Lajos 6. gup

felnőtt versenyző

eredményei:

2019 Sasok Kupa bronz (csapat erőtörés)

Gáspár Patrik 6. gup

serdülő versenyző

eredményei:

2020 Magyar Bajnokság bronz (küzdelem)

Balogh Dániel 6. gup

serdülő sportoló


Szántód László 7. gup

serdülő sportoló

Szőlősi Blanka 7. gup

serdülő sportoló

Gurin Patrícia 7. gup

serdülő sportoló

Körmendi Miklós 7. gup

gyerek versenyző


Bagó Péter 7. gup

gyerek versenyző

eredményei:

2020 Magyar Bajnokság ezüst (küzdelem)

Szűcs Olivér 7. gup

gyerek versenyző

eredményei:

2020 Magyar Bajnokság bronz (küzdelem)

Bagó Álmos 8. gup

felnőtt versenyző

eredményei:

2019 Sasok Kupa bronz (csapat erőtörés)

Vajda Alexa 8. gup

serdülő versenyző

eredményei:

2018 Sasok Kupa bronz (formagyakorlat)

Asbóth Máté 8. gup

serdülő sportoló


Dávid Balázs 8. gup

serdülő sportoló


Kertész Kinga 8. gup

ifjúsági versenyző

Körmendi Petra 8. gup

ifjúsági versenyző

eredményei:

2020 Magyar Bajnokság ezüst (küzdelem)

Gál Domonkos 9. gup

gyerek versenyző

eredményei:

2020 Magyar Bajnokság ezüst (küzdelem)

Literáti-Nagy Dorottya 9. gup

serdülő versenyző


Simkó-Tardi Márk 9. gup

serdülő versenyző


Szigetfy Dominik 9. gup

serdülő versenyző


Balogh Natália 10.gup

Balogh Szilárd

Belrepayre Simon 10.gup

Böröcz Gábor 10.gup

Böröcz Tamara 10.gup

Buzárna Dániel 9. gup

Cziráki Sára

Földes Károly 10.gup

Gurin Benedek 10.gup

Hódosi Száva 10.gup

Hódosi Auróra

Homonnai Bence 9. gup

Juhász Dániel

Kertész Laura 10. gup

Kiss Zselyke

Lőrincz Jáde

Máhl Levente 9. gup

Nagy Áron

Nagy Imre 9. gup

Nagy Mátyás 9. gup

Nagy Péter

Názer Kata

Négyesi Brúnó

Négyesi Sára

Orbán Zselyke 9. gup

Ott Marcell

Puspán Edvard

Rasovszky Csepke

Rasovszky Rézi 10.gup

Rádai Olivér

Soós Zsolt Dominik

Zuba András

Zuba Péter

Zsendovics Levente

KIDS csoport:

Bagó Anna

Bíró Dániel

Borbély Patrik

Cziráki Ábel

Gál Benedek

Gergye Mikán

Gubicza Marcell

Győrffy András

Kosztyu Emília

Kun Zalán

Kun Zsigmond

Literáti-Nagy Csanád

Obermayer Benett

Osváth Zétény

Serle Hanga

Sipos Barnabás

Sipos Panna

Szabó-Benkő Gergő

Ther Dénes