SPORTOLÓINK

Szabó Nimród   I. dan

ifjúsági versenyző

legjobb eredménye:

2019 VILÁGBAJNOKSÁG 9.hely

2018 Magyar Bajnok (-50kg)                         

Bressel Botond   1. gup

ifjúsági versenyző

legjobb eredménye:

2017 Magyar Bajnok (formagyakorlat)

Somogyi Boldizsár   2. gup

serdülő versenyző

legjobb eredménye:

2019 Magyar Bajnok (+60kg)

2020Magyar Bajnok (+60kg)

Szabó Noah   2. gup

serdülő versenyző

legjobb eredménye:

2019 Magyar Bajnok (-48kg)

2020 Magyar Bajnok (-54kg)

Szász Tibor   3. gup

felnőtt sportoló


ifj. Babicz Mihály 3. gup

serdülő versenyző

legjobb eredménye:

2015 Magyar Bajnok (formagyakorlat)

Czvizler Olivér 4. gup

ifjúsági versenyző

legjobb eredménye:

2019 Magyar Bajnokság bronzérem

Kiss Attila 4. gup

serdülő versenyző

legjobb eredménye:

2019 Sasok Kupa aranyérem (-60kg)

2020 Magyar Bajnok (-60kg)

Kiss Levente Botond 4. gup

serdülő versenyző

legjobb eredménye:

2018 Magyar Bajnok (formagyakorlat)

Szabó Leilani 4. gup

serdülő versenyző

legjobb eredménye:

2019 Magyar Bajnok (-40kg, formagyakorlat)

Domonics Mihály 5. gup

felnőtt versenyző

legjobb eredménye:

2019 Sasok Kupa bronzérem


Simon Bence 5. gup

ifjúsági versenyző

legjobb eredménye:

2019 Magyar Bajnok (-50kg)

Kiss Tímea 5. gup

ifjúsági versenyző

legjobb eredménye:

2019 Nemzetek Kupája aranyérem

2019 Magyar Bajnokság ezüstérem

Nagy Lili 5. gup

serdülő versenyző

legjobb eredménye:

2017 Sasok Kupa bronzérem

Simon Barna 5. gup

serdülő versenyző

legjobb eredménye:

2018 Nemzetek Kupája ezüstérem

Bagó Petra 5. gup

serdülő versenyző

egjobb eredménye:

2018 Magyar Bajnokság ezüstérem

Babicz Bence 5. gup

gyermek versenyző

legjobb eredménye:

2019 Nemzetek Kupája ezüstérem

Kránicz Gábor 6. gup

felnőtt sportoló


Petheő Réka 6. gup

felnőtt versenyző

legjobb eredménye:

2019 Magyar Bajnokság ezüstérem

Hódosi Borka 6. gup

ifjúsági versenyző

legjobb eredménye:

2019 Sasok Kupa aranyérem      

2019 Magyar Bajnokság bronzérem

Vajda Máté 6. gup

ifjúsági versenyző

legjobb eredménye:

2018 Sasok Kupa aranyérem

2019 Magyar Bajnokság bronzérem

Kiss Lajos 6. gup

felnőtt versenyző

legjobb eredménye:

2019 Sasok Kupa bronzérem

Gáspár Patrik 6. gup

serdülő sportoló


Balogh Dániel 6. gup

serdülő sportoló


Szántód László 7. gup

serdülő portoló

Szőlősi Blanka 7. gup

serdülő sportoló

Gurin Patrícia 7. gup

serdülő sportoló

Körmendi Miklós 7. gup

gyerek versenyző


Bagó Péter 7. gup

gyerek versenyző

Szűcs Olivér 7. gup

gyerek versenyző


Bagó Álmos 8. gup

felnőtt versenyző

legjobb eredménye:

2019 Sasok Kupa bronzérem

Vajda Alexa 8. gup

serdülő versenyző

legjobb eredménye:

2018 Sasok Kupa bronzérem

Asbóth Máté 8. gup

serdülő sportoló


Dávid Balázs 8. gup

serdülő sportoló


Kertész Kinga 8. gup

serdülő sportoló

Körmendi Petra 8. gup

serdülő versenyző


Balogh Natália 10.gup

Balogh Szilárd

Belrepayre Simon 10.gup

Böröcz Gábor 10.gup

Böröcz Tamara 10.gup

Buzárna Dániel 9. gup

Cziráki Sára

Földes Károly 10.gup

Gál Domonkos 9.gup

Gurin Benedek 10.gup

Hódosi Száva 10.gup

Hódosi Auróra

Homonnai Bence 9. gup

Juhász Dániel

Kertész Laura 10. gup

Kiss Zselyke

Literáti-Nagy Dorottya 9.gup

Lőrincz Jáde

Máhl Levente 9. gup

Nagy Áron

Nagy Imre 9. gup

Nagy Mátyás 9. gup

Nagy Péter

Názer Kata

Négyesi Brúnó

Négyesi Sára

Orbán Zselyke 9. gup

Ott Marcell

Puspán Edvard

Rasovszky Csepke

Rasovszky Rézi 10.gup

Rádai Olivér

Simkó-Tardi Márk 9. gup

Soós Zsolt Dominik

Szigetfy Dominik 9. gup

Zuba András

Zuba Péter

Zsendovics Levente

KIDS csoport:

Bagó Anna

Bíró Dániel

Borbély Patrik

Cziráki Ábel

Gál Benedek

Gergye Mikán

Gubicza Marcell

Győrffy András

Kosztyu Emília

Kun Zalán

Kun Zsigmond

Literáti-Nagy Csanád

Obermayer Benett

Osváth Zétény

Serle Hanga

Sipos Barnabás

Sipos Panna

Szabó-Benkő Gergő

Ther Dénes